Speciální tryskací zařízení pro sériovou výrobuZnačení výrobků

Značkovací tryskač se užívá k velkokapacitnímu značení (signování) výrobků ze skla (viz. podrobnosti), případně i k vytváření jednoduchých dekorů menších rozměrů. Tryskání se provádí přes gumovou, plastovou nebo kovovou šablonu. Ta je upevněna k hornímu víku zařízení. Značení se provede po přiložení předmětu k šabloně krátkým pulsem abraziva. Délku pulsu je možné nastavit podle potřeby. Zařízení je ovládáno buď nožním nebo ručním spínačem. Značkovací tryskač je kompaktní stolní zařízení s uzavřeným oběhem tryskacího média.

Tryskání rotačních dílů - karuselová tryskací zařízení

Tento typ tryskacích zařízení se používá k hromadnému tryskání a matování rotačních dílů. Obsluha zakládá předměty do upínacích systémů jednotlivých satelitů. Po uplynutí cyklu dojde k otočení stolu a zavezení satelitů do pracovního prostoru. Satelity se v pracovním prostoru otáčí. Tím dochází k rovnoměrnému otryskání požadované plochy. Pro tryskání větších ploch může být tryskací zařízení vybaveno pohyblivými tryskami. Po uplynutí určeného pracovního času (cyklu) dojde opět k otočení stolu se satelity do další pracovní polohy. Výkon zařízení je ovlivněn počtem a velikostí použitých trysek.

Tryskání drobných dílů - bubnové tryskače

Bubnové tryskače slouží pro velkokapacitní pneumatické tryskání drobných dílů (šrouby, spony, úchytky apod.). Tryskání probíhá v poloautomatickém režimu - ruční vsázka - automatické tryskání. Elektronické ovládání stroje umožňuje nastavit libovolnou délku procesu tryskání a při použití tlakového systému i délku prodlevy a počet pracovních cyklů. Tryskací zařízení jsou opatřena ručním nebo pneumatickým vyklápěním bubnu.

Tryskání tenkostěnných dílů - průchozí pneumatické tryskače

Jejich výhodou je velkokapacitní tryskání plechových a tenkostěnných výrobků s minimalizací nebezpečí deformace. Pro pneumatický systém lze použít libovolný tryskací prostředek. Tryskací zařízení jsou osazována automatickými tlakovzdušnými jednotkami TTJ 10-Double, které umožňují jako jediné kontinuální proces tryskání. Výkon tryskání je ovlivněn počtem použitých trysek, jejich průměrem a pracovním tlakem vzduchu.   Prášková lakovna a tryskání – balotinování Prášková lakovna a tryskání – saténování Prášková lakovna a tryskání pro zdrsnění Prášková lakovna a tryskání – matování skla Prášková lakovna a tryskání – odstranění koroze Prášková lakovna a tryskání - kuličkování Prášková lakovna - komaxit Prášková lakovna – komaxit - vzorky RAL Povrchová úprava barevných kovů Povrchová úprava skla prášková lakovna - tryskání Hromadné tryskání – bubnové tryskání prášková lakovna - tryskání

1.Toušeňská, všechna práva vyhrazena. E-mail: info@1tousenska.cz Tel: 326 995 801 Mobil: 733 770 765 | www.balotinovani.com | www.tryskaci-zarizeni.cz